Zegarki Seiko open heart

Posted by

Zegarki Seiko open heart – przegląd 3 modeli

Coraz częściej producenci zegarków decydują się włączyć do swoich kolekcji modele, wyposażone w tzw. otwarte serce. W tarczy zegarka znajduje się niewielki otwór, przez który użytkownik może oglądać wnętrze mechanizmu urządzenia – pracujące trybiki i zębatki. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem zegarka typu open heart, sprawdź nasze zestawienie 3 modeli japońskiej firmy Seiko.

Zegarek męski Seiko Sport Automat SSA329K1

Na początek weźmy pod lupę, najprostszy z prezentowanych modeli. Sportowy zegarek Seiko o srebrnej i stalowej kopercie oraz takiej samej bransolecie, sprawdzi się u każdego mężczyzny o drobnej budowie nadgarstka. Jego szerokość wynosi zaledwie 21 mm, przy grubości 13 mm. Uwagę zwraca czarna tarcza, która kontrastuje ze srebrnym odcieniem koperty i paska. Dodatkowo, czerwonym kolorem podkreślono pierwsze 15 sekund na sekundowej podziałce, umieszczonej na bezelu zegarka. Czerwoną barwę ma także sekundnik. Ciekawie ulokowany jest otwór open heart, który został wpisany w grafikę przypominającą koło zębatki, które połączone jest z prawą krawędzią tarczy.

Zegarek damski Seiko Presage SSA811J1

Zamocowany na srebrnej, stalowej bransolecie, zegarek damski Seiko przyciąga wzrok pięknym zdobieniem tarczy. Główne godziny wyróżnione zostały podwójnymi, szarymi słupkami, natomiast pozostałe drobnymi, świecącymi cyrkoniami. Srebrna tarcza zegarka, odbija świtało, sprawiając wrażenie niemal białej. Wskazówki zegarka, utrzymane są w kontrastującym z pozostałymi elementami granacie. Kontrast kolorystyczny tworzy również otwór open heart, przez który wyglądają złote zębatki. Seiko tym modelem udowodniło, że jest w stanie tworzyć piękne zegarki dedykowane kobietom. Projektantom udało się połączyć w ty modelu kobiecą delikatność oraz wyrazisty efekt, stworzony przez błyszczące cyrkonie. Jeśli lubisz eleganckie dodatki, ale chcesz by wyróżniały się czymś drobnym i zarazem niezwykłym, damski zegarek Seiko z tarczą open heart powinien spełnić Twoje oczekiwania.

Zegarek męski Seiko Presage SSA379J1

Jeśli nad sportowy wygląd i nowoczesne funkcje, bardziej cenisz tradycyjne rozwiązania i klasyczną elegancję, ten zegarek powinien spełnić Twoje oczekiwania. Dedykowany miłośnikom tradycyjnych czasomierzy model, posiada masywną białą tarczę, która umieszczona została w srebrnej, stalowej kopercie. Z połyskującą bielą tarczy, kontrastują utrzymane w czarnym kolorze indeksy, wskazówki oraz czarne punkciki, umieszczone na jej brzegach. Dodatkowej elegancji zegarkowi, dodaje zastosowanie indeksów rzymskich. Co więcej, prawa połowa tarczy posiada delikatne fakturowanie. Okienko open heart znajduje się po lewej stronie tarczy. Na otwór nachodzi tarcza czasu dobowego, która częściowo go przykrywa. Uwieńczeniem zegarka jest czarny skórzany pasek. Jeśli cenisz sobie klasyczny, elegancki wygląd, ten męski zegarek powinien zdobić Twój nadgarstek.

Tarcza open heart dodaje ponadczasowej elegancji, zarówno zegarkom klasycznym, jak i nowoczesnym. W końcu, pod oryginalnym designem kryje się ten sam niezawodny mechanizm.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *