Seiko SPC067P2 – kolejny świetny Premier

Posted by

Wszystkie zegarki Seiko, przede wszystkim zaś te, zgrupowane w kolekcji Premier, odznaczają się świetną jakością wykonania oraz wyglądem łączącym klasyczną elegancję z nowoczesnością i funkcjonalnością.  Model Seiko SPC067P2 jest doskonałym przykładem takiej właśnie stylistyki. Dzięki swojemu oryginalnemu designowi oraz szeregowi przydatnych dodatków, spełni on wymagania nie tylko największych miłośników klasycznej estetyki, ale też funkcjonalności.

Kolorystycznie model ten stanowi połączenie intensywnej czerni z eleganckim, srebrny kolorem stali. Okrągła, bardzo tradycyjna koperta, ochrania nowoczesny mechanizm kinetyczny, będący fuzją popularnego mechanizmu kwarcowego z samowystarczalnym automatem. Połączenie to sprawia, że zegarek nie potrzebuje żadnej baterii, ani tez regularnego, ręcznego nakręcania. Największą uwagę w tym modelu przyciąga z pewnością niezwykła tarcza, bazująca na wyrazistych, kontrastowych kolorach. Znajduje się tu szereg wyraźnych indeksów i cyfr rzymskich, dzięki którym posługiwanie się zegarkiem będzie łatwe i przyjemne.  Dodatkowo czasomierz wyposażony został w datownik, precyzyjny chronograf oraz stoper z 30minutowym limitem pomiaru. Zestaw ten pozwala na dokonywanie, nawet bardziej skomplikowanych, pomiarów przy pomocy tego analogowego modelu. Seiko SPC067P2 świetnie sprawdzi się też jako towarzysz podwodnych wypraw. Zegarek odznacza się wysokim poziomem wodoszczelności (aż 100m.), który wzmocniony jest dodatkowo przez specjalnie zakręcany dekielek. Oznacza to, że w zegarku można swobodnie pływać powierzchniowo i nurkować. Na koniec warto wspomnieć o materiale, którym pokryta jest tarcza. Bardzo twarde szkło szafirowe jest wysoce odporne na wszelkie zadrapania i zarysowania. Pozwala ono cieszyć się nowym wyglądem zegarka przez bardzo długi czas.

Seiko SPC067P2 to świetna propozycja dla miłośników serii Seiko Premier oraz wszystkich osób ceniących sobie solidne i eleganckie czasomierze, wyposażone w przydatne funkcje. Atrakcyjny design, japońska precyzja i samowystarczalny mechanizm czynią go łakomym kąskiem dla wszystkich amatorów dobrych czasomierzy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *