Seiko Astron ? innowacyjność w czystej postaci

Posted by

Już jakiś czas temu wspominaliśmy na blogu o kolekcji Seiko Astron. Dziś z przyjemnością przyglądamy się jej ponownie, by z zadowoleniem stwierdzić, że sporo się od ostatniego czasu rozrosła. Doszły nowe wersje kolorystyczne oraz przydatne funkcje, dzięki którym Seiko Astron potwierdza swoją pozycję najnowocześniejszego zegarka na rynku.

Seiko SAST005G to wspaniały zegarek o nienagannym designie i bardzo praktycznej stronie technicznej. Jego podstawą jest tytan, dzięki czemu świetnie sprawdzi się dla wszystkich osób, które nie mogą nosić zegarków ze względu na  podatność na reakcje alergiczne. Tytanowa, szeroka bransoleta oraz okrągła koperta mają klasyczny, srebrny kolor i wspaniale prezentują się na nadgarstku. Towarzyszy im granatowa tarcza wykończona złotymi elementami, które nadają zegarkowi dynamicznego, żywego charakteru. Model ten wyposażony jest w mechanizm solarny, który nie potrzebuje bateryjnego zasilania, ani też regularnego nakręcania ręcznego. Zegarek czerpie energię słoneczną poprzez tarczę, kumuluje są i wykorzystuje to napędzania mechanizmu. Jedna z najważniejszych cech tego czasomierza, jak i innych modeli z kolekcji Seiko Astron, to możliwość odbierania sygnałów z satelitów GPS. Jednak model ten wyróżnia się na tle innych Astronów tym, że funkcję tę można w nim wyłączyć. Będzie to przydatne przede wszystkim w samolotach, więc jeśli dużo latasz, warto zainwestować w model, który dbał będzie o bezpieczeństwo twoje i innych.

Seiko SAST005G to produkt z wysokiej półki. Jego cena może przerazić przeciętnych zjadaczy chleba, jednak szczęściarze, którzy mogą pozwolić sobie na zakup podobnego modelu z pewnością będą z niego zadowoleni. Zegarki Seiko Astron to piękne i innowacyjne czasomierze, w których nowoczesność łączy się pełną elegancji klasyką. Z pewnością warto zwrócić na nie uwagę.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *