Nowy Seiko w kolekcji Velatura

Posted by

Seiko SNAE21P1 to nowy, bardzo duży i bardzo zaawansowany zegarek z serii Seiko Velatura. Jak z pewnością wiadomo fanom marki, w kolekcji tej znajdują się najbardziej skomplikowane modele Seiko o sportowym, czy wręcz wyczynowym charakterze. Seiko SNAE21P1 doskonale pasuje to tej kategorii, jednocześnie odznaczając się bardzo ciekawym wyglądem i kolorystyką.

Podstawą budowy tego modelu jest solidna koperta o klasyczny, okrągłym kształcie. Została ona, podobnie jak szeroka bransoleta, wykonana z mocnej stali szlachetnej i ozdobiona czarnymi elementami tworzywa sztucznego. Czarna tarcza niemal ugina się tu od dużej ilości funkcjonalnych dodatków. Do dyspozycji użytkownika jest tu alarm, stoper z godzinnym limitem pomiaru, tachymetr, timer oraz precyzyjny chronograf, który umożliwi dokonywanie na tym analogowym modelu skomplikowanych obliczeń. Pomiędzy czwartą i piątą godziną umieszczone zostało okienko datownika, który wskazuje aktualny dzień miesiąca. Na uwagę zasługuje także wysoki poziom wodoszczelności, który osiąga aż 100m. i wzmocniony jest dodatkowo specjalnie zakręcanym dekielkiem. W tak zabezpieczonym modelu uprawiać można wszelkiego rodzaju sporty wodne, łącznie z nurkowaniem na dużych głębokościach. Wygodne zapięcie na potrójny przycisk umożliwi z kolei łatwe i szybkie zakładanie i zdejmowanie zegarka. Zastosowany w tym czasomierzu mechanizm kwarcowy umożliwia dokładne i bezawaryjne odmierzanie czasu, a dzięki zasilaniu bateryjnemu można mieć pewność długotrwałego, poprawnego działania. Tarcza pokryta jest odpornym na zadrapania szkiełkiem szafirowym.

Seiko SNAE21P1 to wspaniała propozycja nie tylko dla fanów kolekcji Valtura, ale tez dla wszystkich mężczyzn aktywnie uprawiających sport, a zwłaszcza sporty wodne. Doskonałe sprawdzi się też w roli sportowego czasomierza do zadań specjalnych.

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *