Kobiecy Seiko z pozłacanej stali

Posted by

Kolekcja Seiko Classic do doskonała propozycja dla miłośników gustownych i prostych czasomierzy. Mimo że zegarki Seiko nie należą do gatunku specjalnie ozdobnych modeli, można znaleźć wśród nich piękne wyjątki. Jednym z nich jest Seiko SKY738P1 ? kobiecy zegarek utrzymany w jasnozłotej kolorystyce. Będzie on stanowił idealny komplet z dyskretną, złotą biżuterią.

Podstawą wykonania modelu jest stal szlachetna, pozłacana technologią PVD. Rozwiązanie to zapewnia nie tylko piękny, naturalny wygląd ale także długotrwałe utrzymywanie się złocenia. Zegarek składa się z klasycznej, niezbyt szerokiej bransolety oraz kwadratowej koperty. Tarcza ma tu spokojny, jasnobeżowy kolor. Ozdabiają ją wyraźne indeksy oraz ułożone na kształt chronografu elementy datownika. Z pomocą zegarka sprawdzić możemy aktualny dzień miesiąca i tygodnia. Wyposażony jest także w funkcję wskazywania czasu w systemie 24godzinnym. W modelu zastosowano japoński mechanizm kwarcowy o tradycyjnym zasilaniu bateryjnym. To proste i sprawdzone rozwiązanie gwarantuje wysoką precyzję pomiaru oraz bezawaryjność działania. Zegarek jest zresztą objęty dwuletnią gwarancją, dzięki czemu będziemy mieli bardzo dużo czasu, by sprawdzić to w praktyce. Pokrycie tarczy elastycznym szkiełkiem mineralnym umożliwia wypolerowanie powstałych na nim zadrapań. To ważna cecha, gdyż nieestetyczne rysy z czasem pojawiają się na tarczach nawet najostrożniej użytkowanych zegarków. Warto też wspomnieć o przyzwoitym zabezpieczeniu przed wilgocią. Dzięki wodoszczelności na poziomie 50m. nie trzeba obawiać się przypadkowych, nawet tych poważniejszych, zachlapań.

Seiko SKY738P1 to dobry zegarek utrzymany w bardzo eleganckiej, klasycznej stylistyce. Z pewnością spodoba się spokojnych i pewnych siebie kobietom, które potrzebują skromnego i nie rzucającego się w oczy dodatku. Więcej podobnych modeli damskich i męskich znaleźć można w kolekcji Seiko Classic.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *