Haute Couture na nadgarstku

Posted by

Zegarki Seiko Coutura to piękna kolekcja czasomierzy damskich o bardzo ozdobnych, eleganckim charakterze. Trzeba przyznać, że większość oferty Seiko to modele męskie o sportowych lub wizytowym designie. Tym bardziej więc cieszy ten ukłon japońskich projektantów w stronę kobiecego wzornictwa.

Model Seiko SXDC92P1, godny przedstawiciel całej kolekcji Seiko Coutura, to nieduży zegareczek wykonany ze stali szlachetnej w złotym i srebrnym kolorze. To piękne i gustowne połączenie barw wspaniale prezentuje się na nadgarstku, a jednocześnie pasuje zarówno do srebrnej, jak i złotej biżuterii. Warto zwrócić uwagę na mieniącą się różnymi kolorami, perłową tarczę, która pięknie komponuje się z dwukolorową kopertą. Wyraźne cyfry i indeksy sprawiają, że jest ona czytelna i przejrzysta. W zegarku zastosowano tradycyjny mechanizm kwarcowy o wygodnym zasilaniu bateryjnym. To dobre i praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu możemy cieszyć się precyzją pomiaru  bezawaryjnym działaniem zegarka. Tarcza pokryta jest szkiełkiem mineralnym typu Hardlex, co doskonale chroni ją przed wilgocią, uszkodzeniami oraz powstawaniem nieestetycznych rys i zadrapań.

Tym, co wyróżnia model Seiko SXDC92P1 od podobnych mu modeli damskich, jest bardzo wysoki poziom wodoszczelności. Zegarek ten osiąga klasę 10ATM, co pozwala na bezpieczne korzystanie z niego podczas pływania i nurkowania na niskich głębokościach. Czasomierz można więc spokojnie zakładać na plażę lub basen i nie obawiać się zalania mechanizmu.

Damskie zegarki Seiko to piękne i praktyczne ozdoby, które znajdą zastosowanie w codziennym życiu, jak i podczas wyjątkowych okazji. Modele z kolekcji Seiko Coutura są tego najlepszym przykładem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *