Damski chronograf – SNDX45P1

Posted by

Zegarki Seiko to szczyt precyzji zamknięty w pięknych formach. Ponadto marka ta wychodzi na przeciw oczekiwaniom wszystkich klientów co do funkcjonalnych modeli. Dlatego dzisiaj przedstawię Wam zegarek damski… z chronografem! Mowa o modelu SNDX45P1.

Zegarek ten został wykonany w jasnej kolorystyce. Pasek w kolorze wielbłądziego brązu bardzo płynnie łączy się ze stalową kopertą, w której znajdziemy  białą tarczę. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że na tarczy zamiast zwykłych indeksów znajdziemy małe cyrkonie. Nie przeszkadzają one w odczytaniu godziny, a wręcz przeciwnie nadają zegarkowi SNDX45P1 charakteru ozdobnej biżuterii. Zegarek ma na tyle klasyczne kolory, że będzie ładnie pasował zarówno do koszuli w kratkę i dżinsów, jak i do garsonki.

Zegarek Seiko Chronograph
Źródło: http://www.zegarek.net/zegarki/seiko/chronograph.html

Ale ważniejsze od jego wyglądu są sprawowane funkcje. Model ten pochodzi z kolekcji Chronograph. Oczywiście oznacza to, że został wyposażony w chronograf, czyli stoper manualny. Zegarek jest wodoszczelny na poziomie 5 ATM, oraz zastosowano w nim mineralne szkiełko Hardlex. Dobrze jest nie wystawiać zegarka na niebezpieczeństwo ze strony wody czy ciężkich przedmiotów.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *